5

Fotowoltaika

Jednym ze sposobów obniżenia kosztów energii elektrycznej w gospodarstwie domowym jest instalacja fotowoltaiczna, która opiera się na wytwarzaniu energii bezpośrednio z promieniowania słonecznego. Podstawowym narzędziem umożliwiającym przemianę energii słonecznej w energię elektryczną są panele fotowoltaiczne. Nasza firma skupia się na innowacyjnych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązaniach z zakresu fotowoltaiki – swoim Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Fotowoltaika dla domu – dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Wielu Klientów rozważających montaż paneli fotowoltaicznych zastanawia się, jakie korzyści może nieść dla domu czerpana ze słońca energia. Do najważniejszych korzyści z takiego rozwiązania zalicza się między innymi:

  • bezpieczeństwo energetyczne,
  • niższe rachunki za prąd,
  • większą niezależność od rosnących cen energii elektrycznej.

Instalacja fotowoltaiczna jest poza tym trwała i prosta w obsłudze, ponadto wpływa korzystnie na środowisko. Panele fotowoltaiczne mogą pracować nawet ponad 20 lat, nie emitując niebezpiecznych dla zdrowia substancji i zanieczyszczeń w postaci pyłów i odpadów, poza tym nie generują hałasu. Obecność instalacji fotowoltaicznej podnosi również wartość nieruchomości.

Postaw na fachowe doradztwo i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych!

Firma Hubra zapewnia kompleksową pomoc przy planowanych inwestycjach w fotowoltaikę. Naszym Klientom doradzamy przy wyborze paneli fotowoltaicznych, wybierając producentów najlepszej jakości fotowoltaiki. Zapewniamy również profesjonalny montaż paneli, aby Klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług przez długie lata. Wypełniamy ponadto i składamy wnioski do funduszów za naszych Klientów.

Panele fotowoltaiczne – jak wyliczyć dotacje w 2023 roku?

Fotowoltaika dla właścicieli domów oznacza szereg korzyści w postaci możliwości pozyskania dofinansowania do inwestycji. Nie każdy wie, ale istnieje wiele programów umożliwiających dofinansowanie do fotowoltaiki – są to między innymi dotacje Czyste Powietrze 2023, a także dotacje Mój Prąd 5.0. Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy borykają się z ciągle zmieniającymi się przepisami oraz zmieniającymi się zasadami przyznawania dotacji związanych z fotowoltaiką, wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z prawem i możliwościami finansowania. Nasi specjaliści z Hubra chętnie odpowiedzą na pytanie, ile dotacji można otrzymać na panele fotowoltaiczne oraz co zrobić, by o dotację się starać.

6

Formularz wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybrana wartość: 0
Panele fotowoltaiczne będą montowane na:
W jakim czasie chcesz wykonać instalację?
Jesteś:
Imię i nazwisko
RODO