instalacja pompy ciepła

O nas

Hubra to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostarczając im innowacyjne rozwiązania OZE dla domu, rolnictwa i biznesu. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług jest bardzo szeroki i stale rozwijamy się, by sprostać zmieniającym się potrzebom rynkowym.

Hubra – początki działalności

Początki firmy Hubra sięgają 2013 roku, a jej nazwa pochodzi od imion założycieli – Huberta i Rafała, którzy rynek odnawialnych źródeł energii uważają za inwestycję w przyszłość kolejnych pokoleń.

  • Hubert ma doświadczenie w branży medycznej i 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu – podstawą jest dla niego najwyższa jakość obsługi Klienta i działalność na najwyższym poziomie, z przestrzeganiem wysokiej jakości standardów. Hubert jest też wielkim patriotą, dla którego liczy się człowiek – polski rolnik, polska wieś, polski przedsiębiorca itd.
  • Rafał jest doświadczonym dyrektorem zarządzającym. Swoje doświadczenie w lotnictwie przekłada na rynek OZE, dbając o to, by firma funkcjonowała „jak w zegarku”. Podstawą jest dla niego dobra organizacja pracy oraz dbałość o najwyższe standardy pracy i rozwoju, co jest podstawą dla bezpieczeństwa i satysfakcji Klientów.

Połączenie tych dwóch silnych osobowości czyni firmę Hubra godnym zaufania podwykonawcą planowanych projektów OZE. Hubra działa w myśl motta „pracuj ciężko i poprawiaj błędy, aż osiągniesz doskonałość”, a jej marzeniem jest stać się najlepiej rozwijającą się organizacją ukierunkowaną na ludzi.

Misja firmy i wartości, którymi się kieruje

Misją firmy jest wspieranie polskiego rynku energetycznego poprzez rozwój czystych i odnawialnych źródeł energii. Hubra stawia na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, do których zalicza się pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, ładowarki samochodowe i magazyny energii.

Na pierwszym miejscu w Hubra zawsze stawiamy człowieka i jego potrzeby – staramy się jak najwięcej zrobić za Klienta, by ten nie musiał zaprzątać sobie głowy zbędnymi zadaniami. Idziemy za rozwojem, promując wygodny dla Klientów kontakt telefoniczny i internetowy. Pozwoliło nam to ograniczyć zbędne stanowiska w firmie, a tym samym możemy proponować naszym Klientom konkurencyjne ceny swoich usług. Wierzymy, że wdrażane systematycznie rozwiązania w gospodarstwach domowych, rolnictwie i biznesie mogą rozwiązać szereg problemów związanych z kosztami ponoszonymi na energię elektryczną, a także z mającymi negatywny wpływ na zdrowie i życie ludzi zanieczyszczeniami powietrza, w tym ze smogiem.

Zakres działalności Hubra

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która skupia się na szeroko pojętych działaniach z zakresu energii odnawialnej. Działamy na terenie całej Polski, a w zakres naszych kompleksowych usług wchodzi między innymi:

  • dobór i montaż pomp ciepła,
  • modernizacja instalacji ciepłej wody użytkowej (CWU),
  • dobór i montaż paneli fotowoltaicznych,
  • budowa farm fotowoltaicznych – od projektu przez montaż i dokumentację,
  • dobór i instalacja Carportów oraz ładowarek samochodowych,
  • dostawa i podłączanie magazynów energii.

Współpracujemy z ponad 40 ekipami monterskimi, poza tym wybieramy najlepszych dostawców urządzeń i podzespołów. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno właściciele gospodarstw domowych, jak i rolnicy oraz przedsiębiorcy. Wspieramy również samorządy oraz gminy. Służymy profesjonalną pomocą na każdym etapie współpracy, dbając o satysfakcję Klienta. By ułatwić naszym Klientom inwestycje w odnawialne źródła energii, oferujemy również profesjonalną pomoc w kwestii dotacji, biorąc je na siebie.

Współpraca z firmą Hubra to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Z naszą pomocą każda inwestycja zostanie dopracowana w najmniejszym szczególe. Oferujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!