Dla domu

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej wykorzystuje się energooszczędne rozwiązania, które nie tylko pozwalają obniżyć rachunki na bieżące utrzymanie domu, ale też wpływają korzystnie na środowisko. Warto z nich skorzystać, ponieważ własna produkcja energii zapewnia również komfort i poczucie niezależności oraz bezpieczeństwa. Firma Hubra oferuje rozwiązania szyte na miarę potrzeb gospodarstw domowych – zapewniamy profesjonalne i kompleksowe wsparcie przy planowanych inwestycjach w OZE. Nasza oferta dla domu obejmuje m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii oraz ładowarki do samochodu.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla domu

W celu osiągnięcia najwyższego poziomu niezależności energetycznej oraz obniżenia kosztów utrzymania domu konieczne jest inwestowanie w odnawialne źródła energii. Szczególną popularność w ostatnich latach zyskują:

  • pompy ciepła zapewniające dostęp do ekologicznego ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej,
  • panele fotowoltaiczne, które pozwalają otrzymać energię elektryczną z przekształcenia energii promieniowania słonecznego,
  • magazyny energii zapewniające niezależność i rozwiązujące problem braku zasilania w gospodarstwie domowym,
  • ładowarki do samochodu umożliwiające ekonomiczne i ekologiczne ładowanie samochodów elektrycznych.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie inwestycji gospodarstw domowych w OZE i towarzyszące im udogodnienia.

Wsparcie na każdym etapie inwestycji gospodarstwa domowego w OZE

Oferta OZE na rynku jest szeroka, jednak, aby planowana inwestycja okazała się udana, należy dostosować ją indywidualnie do potrzeb danego gospodarstwa domowego. Wybór rozwiązań może przyprawiać o zawrót głowy osobę „nie z branży”, dlatego zapewniamy naszym Klientom pomoc na każdym etapie współpracy, starając się jak największą pracę wykonać samodzielnie, bez niepotrzebnego angażowania Klienta. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań dla gospodarstwa domowego, słuchając uważnie potrzeb Klienta i jego oczekiwań. Współpracujemy ponadto z najlepszymi ekipami monterskimi, które zadbają, by montaż zakupionych urządzeń przebiegał szybko i z najwyższą starannością, a przy tym bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi standardami. Naszym Klientom pomagamy również w pozyskiwaniu funduszy na planowane inwestycje, przejmując na siebie uciążliwą „papierologię”.

Hubra – wybierz najlepszą ofertę OZE dla domu!

Z firmą Hubra zbudujesz niezależność energetyczną, a także uzyskasz dostęp do ekologicznego ogrzewania swojego domu oraz ekonomicznego ładowania samochodu. Nie tylko pomagamy w wyborze urządzeń dla domu, ale również zajmujemy się ich montażem, ponadto służymy pomocą przy wypełnianiu wniosków o dotacje, dzięki czemu wyposażenie domu w nowoczesne instalacje stanie się o wiele tańszym przedsięwzięciem. Współpracujemy z funduszami wojewódzkimi oraz gminami i osobami zajmującym się zawodowo dotacjami i wypełnianiem wniosków. Zapoznaj się z naszą ofertą dla domu już teraz!