Dla biznesu

Ważny element działalności przedsiębiorstw powinna stanowić polityka energetyczna, która bazuje na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii. Inwestycja w OZE może znacząco podnieść rentowność działalności oraz wartość biznesu, ponieważ samodzielne wyprodukowanie niezbędnej ilości energii pozwoli wykorzystać zaoszczędzone pieniądze na rozwój. To również cenne działanie marketingowe – działalność ekologiczna przedsiębiorstw doceniana jest przez konsumentów i warto się nią chwalić. Firma Hubra to partner w biznesie, któremu warto zaufać – dołożymy wszelkich starań, by inwestycja w OZE była dla przedsiębiorcy satysfakcjonująca i rentowna.

Odnawialne źródła energii przyszłością dla biznesu

Inwestycje w podniesienie efektywności energetycznej oraz we własne źródła energii to niezwykle korzystne rozwiązanie, z którego coraz częściej korzysta wiele mniejszych i większych firm. Związane są z tym między innymi rosnące koszty energii elektrycznej, które mogą poważnie zaburzać płynność finansową wielu przedsiębiorstw. Najpopularniejszą metodą pozyskiwania energii w Polsce jest energetyka słoneczna, która doskonale sprawdza się też w biznesie – na tym jednak nie koniec, jeśli chodzi o ofertę dla biznesu, którą warto rozważyć. Wykorzystywanie paneli fotowoltaicznych, pom ciepła, magazynów energii, czy też Carportów, pozwala obniżyć comiesięczne rachunki, poza tym wpływa korzystnie na środowisko. Firma Hubra zapewnia Klientom kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego.

Własna energia dla firm – korzyści

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych to opłacalna inwestycja, z którą wiąże się wiele korzyści dla firm. To przede wszystkim oszczędności związane z comiesięcznymi kosztami prowadzenia działalności, w tym kosztami ponoszonymi na energię elektryczną, czy też ogrzewanie. Przedsiębiorstwa działające w oparciu o nowoczesne technologie zyskują również prestiż, poza tym ważną korzyścią jest uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców i wzrostów cen. Kolejną kwestią jest możliwość odsprzedaży nadwyżek energii – jeśli przekracza ona bieżące zapotrzebowanie. Ciekawą opcją dla firm są również farmy fotowoltaiczne, w przypadku których inwestycja może okazać się bardzo rentownym rozwiązaniem.

Hubra – kompleksowe wsparcie dla biznesu

Firma Hubra posiada bogate doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów dla sektora biznesowego, świadcząc usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i z większymi podmiotami gospodarczymi specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Stawiamy na sprawdzone technologie, które przynoszą realne oszczędności dla biznesu, czy też generują satysfakcjonujące zyski. Doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań, a także przy wyborze najlepszych jakościowo produktów. Pomagamy również przy pozyskiwaniu dotacji, dzięki którym wydatek przedsiębiorcy przy inwestycji dla biznesu może być znacznie mniejszy. Doradzamy ponadto w kwestiach ulg podatkowych i możliwości kredytowania inwestycji. Zachęcamy do kontaktu!