Ładowarka do samochodu

Domowe ładowarki do samochodu to idealne rozwiązaniem dla posiadaczy samochodów z napędem elektrycznym. Umożliwiają szybkie, bezpieczne i wygodne ładowanie pojazdu w swoim garażu czy na podjeździe. Dzięki możliwości połączenia z instalacją fotowoltaiczną są również rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, które szybko docenimy, kontrolując domowy budżet. Specjaliści firmy Hubra pomogą na każdym etapie planowanej inwestycji – od doboru projektu, przez jego dokumentację i montaż.

Ładowarki do samochodów wykorzystujące instalacje fotowoltaiczne

Przy wyborze ładowarki do samochodu elektrycznego szczególną uwagę należy zwrócić na bezpieczeństwo i trwałość. Nie bez znaczenia są oczywiście również koszty ładowania, a te można ograniczyć, inwestując w fotowoltaikę. Naszym Klientom oferujemy pomoc w wyborze ładowarek samochodowych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Montaż ładowarki do samochodu w gospodarstwie domowym to rozwiązanie wygodne, które umożliwia szybkie i sprawne ładowanie samochodu w domowym garażu czy na podjeździe, bez konieczności dojazdu do stacji ładowania czy oczekiwania w kolejkach. To też rozwiązanie ekonomiczne – samochód ładować można za darmo, korzystając z energii wyprodukowanej przez posiadaną instalację fotowoltaiczną. Moc ładowarek samochodowych jest wyższa niż domowych gniazdek elektrycznych, przez co można naładować pojazd szybciej i wygodniej.

Carporty – zalety rozwiązania dla właścicieli pojazdów elektrycznych

Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań, jeśli chodzi o ładowarki do pojazdów elektrycznych, są Carporty, czyli wiaty parkingowe, które zadaszone są z wykorzystaniem produkujących energię elektryczną paneli fotowoltaicznych. To doskonała opcja dla osób, które nie mają możliwości umiejscowienia fotowoltaiki na dachu. Są one w stanie produkować darmową energię, wykorzystując energię słoneczną – ta natomiast nadaje się do ładowania samochodu elektrycznego i nie tylko, gdyż można jej nadwyżkę wykorzystać także na potrzeby energetyczne mieszkańców. Carport zapewnia ochronę pojazdu przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, a przy tym umożliwia jego ładowanie, bez martwienia się o rosnące koszty energii elektrycznej. To również rozwiązanie korzystne dla środowiska, które ogranicza ślad węglowy. Montowane przez nas Carporty charakteryzuje wysoka odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, dzięki czemu nasze wiaty fotowoltaiczne można użytkować długotrwale, nie martwiąc się o ich awaryjność.

Hubra – dla nas przyszłość nie jest obojętna

Firma Hubra oferuje rozwiązania szyte na miarę dla osób, które poszukują ekonomicznych rozwiązań do ładowania swojego samochodu elektrycznego. Nasze kompleksowe usługi obejmują między innymi pomoc w wyborze odpowiednich dla danego gospodarstwa domowego rozwiązań z zakresu ładowarek do samochodu, dobór właściwej konstrukcji w przypadku Carportów, a także profesjonalną budowę i instalację. Z Hubra Klient ma 100% pewności, że wszystko zostanie wykonane w najwyższych standardach, a instalacja będzie bezpieczna i niezawodna.